Prosíím tady hlásněte pro můj blog -- Tady, Tady --

Prosíííím hlásek sasu-maky -- Tady, Tady --


Hlasujte ve 4.kole SONA -- Tady, Tady --

Neji-info

23. května 2008 v 15:02 |  Hyuuga Neji
Hyuuga Neji se narodil 3. července. Na začátku seriálu mu bylo 13 let. Je 160,1 cm vysoký a váží 46,8 kg, má bílé oči a hnědé vlasy. Mezi Nejiho koníčky patří meditace a často trénuje spolu s Tenten. Je Geninem ve Skryté Listové Vesnici.
Hyuuga Neji se narodil jako syn do vedlejšího rodu klanu Hyuuga.
Jeho otec Hyuuga Hizashi byl druhý z dvojčat,jenže se narodil o něco později a proto se vůdcem hlavní rodiny a klanu stal jeho bratr.
Nejiho otec nenáviděl svého bratra a celý hlavní rod. Neji to na začátku nechápal a k hlavnímu rodu zášt' nechoval,protože ani pořádně nechápal rozdíly mezi rody,..tedy až do určité doby.
Postupně ho z části nakazil jeho otec svou nenávistí k hlavnímu rodu a taky pokořist'ující pravda o pečeti, která je trestá za každou zlou myšlenku mířenou k hlavnímu rodu, se kterým se Neji setká zrovna u svého otce.(pečet' je znak Ptáka v Kleci)
Později chtěli členové skryté oblačné vensice z Bleskové země během chuuninské zkoušky unést starší dceru. Hyuuga Hiashiho - Hinatu Hyuuga , aby mohli uklrást tajemství Byukaganu.
Její otec jí ale zachránil a zabil únosce. Vesnice pak ale popřela, že by chtěli unést Hinatu a na oplátku chtěli mrtvé tělo Hiashiho. Místo toho byl ale obětován Nejiho otec a díky prokleté pečeti nemohlo být získáno tajemství Byukaganu (po smrti někoho z vedlejšího rodu se zapečetí!!!). Neji ale nevěděl,že to navrhl sám jeho otec (což se dozvěděl později) a po téhle události se stal zahořklým a arogantním chlapcem, který všechno sváděl na osud. Byl si jistí že vše je předem předurčeno a že osud si plyne svou cestou, kterou nelze změnit. (jako např. když se narodíš jako odpadlík,nikdy nemůžeš porazit génia.)
Neji je geninem ,který dokončil akademii o rok dříve než např. Naruto a tehdy byl považován za nováčka číslo jedna!
Je součástí týmu Maito Gaie spolu s Tenten a Rock Leem. S Leem neustále soupeří, nebo přesněji
Lee se snaží být za každou cenu lepší než on a porazit ho,aby mu dokázal, že jeho tvrzení ,,že
je nemožné bojovat proti osudu'' není pravdivé. To Neji pochopí ale až při boji s Narutem, kdy ho Naruto porazí
a až potom je schopen přiznat,že osud není nezměnitelný.
Také mu po zápase strýc předá dopis, kterým mu otec popsal celý onen den a až tehdy pochopí,co se doopravdy stalo.Celé to byl totiž nápad jeho otce, který se přiznal,že celou dobu nenáviděl
a nenávidí hlavní rod a proto chtěl chránit svého bratra. Né pro to, že je z hlavního rodu, ale pro to, že je to jeho starší Bratr a
pro to, že jeho smrt bude první z věcí, kterou si zvolil sám! Že nehodlal zemřít pro hlavní rod, ale ze své vlastní vůle pro ochranu Nejiho,bratra,rodiny a celé vesnice.
Neji mistrně ovládá Juuken i Byakugan. Má velmi silnou obranu Hakkeshou Kaiten
(Vír proroctví), kterou se učí jen v hlavní rodině Hyuuga, ale Neji se ji zvládl naučit sám. Také má smrtící útok na blízko, nejsilnější taijutsu styl v Listové, Juuken (Vznešená pěst). K rozšíření svého
útoku používá hmat Hakke RokujuuyonShou (64 úderů) a také Hakke Hyaku NijuuhasShou (128 úderů), které uzavřou Chakrové body v lidském těle, a tak zabrání toku Chakry a používání technik. Jako člen Hyuuga rodiny má Neji Byakugan (Pohled v rozsahu 360°), dědičnou vlastnost této rodiny.
Byakugan má však jeden slepý bod za prvním hrudním obratlem.
Hlášky:
-Nebudu odpovídat...!!!
-Lempl zůstane lemplem. Jejich osud se nedá změnit.
-Neji: Proč tak moc bojuješ proti svému osudu?
Naruto: Protože jsi mi řekl neschopáku!
-Máš lepší oči než já.
Techniky:
Byakugan (Pohled v rozsahu 360°)
Juuken (Vznešená pěst)
Hakkeshou Kaiten (Vír proroctví)
Hakke Rokujuyon Shou (64 úderů),
Hakke Kuushou (Prázdná dlaň),
Hakke Hyaku Nijuuha Shou (128 úderů)
Henge no Jutsu (Přeměna)
Hakkeshou Dai Kaiten (Obrovský vír proroctví)
Hakke Sanbyaku Rokujuuisshiki (Styl 361 ran)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama