Prosíím tady hlásněte pro můj blog -- Tady, Tady --

Prosíííím hlásek sasu-maky -- Tady, Tady --


Hlasujte ve 4.kole SONA -- Tady, Tady --

Klan Jareš útočí!

18. června 2008 v 19:59 | Káťa (Aiko)
Jednoho dne se do Konohy přistěhovaly trojčata,nejstarší Larina,potom Kyan a nejmladší Aiko.Všem je 15let pocházejí z klanu Jareš a jejich kekei genkai je svolávací jutsu draka,Larina vyniká v mizení osoby (neviditelnost),Kyan vyniká v ovládání sněhu a Aiko vyniká ve svolávacím jutsu.
Jako první došly k Hokage Tsunade.Tsunade je přivítala a hned jim nasolila první misy.Ta mise byla chytit Deidaru z organizace Akatsuki.Tsunade věděla,že je to těžká mise tak jim přidělila 3 ninji Sasukeho,Shikamara a Kibu.
Ráno přišly holky k hlavní bráně kde naně čekaly kluci.A šlo se. ,,hele holky včem jste dobré?" zeptal se Sasuke. ,,No jsme docela dobrý v" ani to Kyan nedořekla a do řeči jí skočil Shikamaru ,,ticho jsme tu" všichni se schovali do křoví Deidara se procházel a uslyšel křupnutí.
O PÁR MINUT DŘÍVE..
..Holky až Deidara přijde buďte schovaný až budem unavený přijďte nám pomoc jasný? ,,jasný"
SOUČASTNOST...
..Kluci vylezli ze křoví a vrhly se na Deidaru bojovali dlouho holky chtěly vylézt,ale Kiba je zastavil.Ale holky ho neposlechly,najednou přišla sněhová vánice,Larina zmizela a zezadu napadla Deidaru který odletěl 20 metrů pryč Deidara si vyrobí letuschopného ptáka aby mohl zmizet už odlétá,ale vtom Aiko vykřikne ,,svolávací jutsu" a vtom zaní stojí drak který v zápětí dostává rozkaz abyho chytil za 5 minut leží Deidara svázaný a na cestě do Konohy se kluci nepřestali divit co holky dokážou,kluci celou cestu zírali....Pokračování v 2.dílu :)
Autor:Aiko(Káťa)
Vymyslela:Aiko(Káťa)
Přepsala na PC:Markéta(Sasuke4ever-m)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maky maky | E-mail | 22. června 2008 v 11:43 | Reagovat

krásná povídka lidi stojí za to si jí přečíst a hlavně ta holčina co jí píše je supl a umíí vííc věcí no prostě úžasná povídka mooc se mi líbí kačí

2 kaťa kaťa | E-mail | Web | 22. června 2008 v 15:50 | Reagovat

to je dobře že se ti líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama